Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Benahavis

Benahavisa ciemats: vai cik mauru kalnu ciemats kļuva par "bagātāko ciemats" Spānijā

Benahavisa ģeogrāfija

Benahavis kopēja virsma ir 145 km2, un tā atrodas starp Marbelju un Esteponu Costa del Sol piekrastē. Tai ir 5,000 iedzīvotāju.
Benahavisa pašvaldība gandrīz sasniedz krastu, bet tai nav krasta līnijas, tā robežo ar Marbelju un Esteponu un atrodas tuvumā dabas parkam ”Sierra de las Nieves”.

Benahavisa ciemats

Ciemats atrodas 7 km no krasta, 150 metrus virs jūras līmeņa. Pēdēji km līdz Benahavisa iet caur šauru aizu.

Šajā aizā jūs varat apbrīnot vienu ļoti raksturīgu dabas parādību. Upe ir veikusi savu ceļu pa šaurajām klintīm un uztaisīja dabiskus džakuzi, kurus sauc par "Charcas".

Benahavis ir maz ciemats kurā atrodās 2 galvenās ielas, slaveni spāņu restorāni un tapas bāri. Tājā arī ir labs sporta komplekss un dažas viesnīcas kuri ļoti bieži ir pilnībā rezervēti, kad Eiropas futbola komandām ir ziemas sezonu treniņi.

Greznas urbanizācijas un ekskluzīvi golfas kūrorti

Benahavis ir arī slavens ar frazi "bagātākais ciems Spānijā". Tā ir varētu būt patiesība, jo tā robežojas ar Marbelju un jūs nevaresiet novērēt skaidru atšķirību starp tām urbanizācijām un mājām.

Šā iemesla dēļ nekustama īpašuma objekti, kas atrodas Benahavisas teritorijā ir uzskatīti par Marbelju. Benahavisā atrodās ekskluzīvākais Golf & Country Club Eiropā "La Zagaleta", luksusa urbanizācijas "El Madroñal", "La Quinta", "Los Flamingos" un golfas kūrorti ”Marbella Club Golf Resort ", „Golf Monte Mayor" un "Los Arqueros ".

Benahavis ir arī daudz slaveni golfa laukumi: "La Quinta Golf", "Los Arqueros Golf", "Los Flamingos Golf", "La Zagaleta Golf", "Montemayor Golf" un "Marbella Club Golf".

Nekustamais īpašums pārdošanā Benahavisā

Lūdzu, apskatiet mūsu mājas lapu par nekustama īpašuma pārdošanu Benahavisā.

Kompānijai “Costas & Casas” ir pieejami gandrīz visi nekustama īpašuma objekti Benahavisā, īpaši ekskluzīvas villas un augstas kvalitātes dzīvokļi.Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview