Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Noteikumi

Norādīta cena attiecībā uz tālākpārdošanas nekustama īpašuma objektu, pērkot tieši no developera (kompānija kas uzbūvēja projektu) vai pērkot vairākus nekustama īpašuma objektus minētā cena ir tikai sākuma cena (vadlīnija).

Costas & Casas International Real Estate S.L. neuzņemas atbildību par sniegto informāciju šajā mājas lapā, jo tai ir tikai informatīvs raksturs un tas ir pakļauta kļūdām un izlaidumiem, cenas arī var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

Mēs publicējam datus par katru īpašumu pēc iespējas precīzi, bet mēs vienmēr uzskākam mūsu klientiem iepriekš konsultēties ar juristu.

8% ITP nodokļu (pārveduma nodoklis) (* 1), vai 8% PVN, (* 2), kāds ir piemērojams, (18% PVN zemes gabalam, kas vēl nav apbūvēts) kopā ar pirkuma cenu, notāra un reģistrācijas izmaksām ir jābūt samaksātiem pircējam. Kompānijas Costas & Casas komisiju sēdz pārdevējs, tā, kā to nosaka Spānijas likumi.

(* 1) 8% I.T.P. uz tālākpārdotiem objektiem līdz 400.000 EUR pirkuma summas un 9% uz objektiem, kuri atrodas cenu grupā no 400.000 EUR un 700.000 EUR un 10% uz objektiem virs 700.000 EUR.

(2 *) 8% V.A.T. (PVN) jauniem objektiem un projektiem. Ir pagaidu samazinājums no 8% līdz 4% visiem maksājumiem, kas ir noslēgti līdz 31/12/2012.


Patērētājam ir tiesības saņemt DIA vai “ficha informativa” un ar to saistīto dokumentāciju, saskaņā ar 218 Decreto / 2005, de 11 de octubre, Andalucía. Apliecinošus dokumentus ir pieejams saņemt norādītajā adresē.


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview