Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella

Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella
Ref. numurs: 112225
Status: Pirkšanai
Rajons: Marbelja
Tips: Dzīvoklis
Guļamistabas: 2
: 2
Platums m2: 127
Terase m2: 49
Zemes gabals m2: 0
Cena:
€ 279.000

Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 0Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 1Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 2Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 3Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 4Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 5Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 6Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 7Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 8Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 9Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 10Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 11Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella 12
Objekta aprakstīšana

Dzīvokļu pārdošana ar atlaidi, Nueva Andalucia - Marbella

Šis dzīvoklis atrodas netālu no Puerto Banusa, kā arī veikaliem, tirdzniecības centriem, restorāniem un bāriem. Dzīvoklis atrodas dzīvojamā kompleksa vienā no ekskluzīvākajām Marbeljas rajoniem . Kompleksā ir dārze un baseins.

Dzīvoklis ir orientēts uz dienvidrietumiem. Skats uz kalniem, dārzu un Vidusjūru. Dzīvojamā istaba - ēdamistaba ar piekļuvi uz plašu terasi.

2 guļamistabas un 2 vannas istabas

Aprīkota virtuve

Guļamistaba ar izeju uz terasi un vannas istabu

Īpašības
Marmora grīdas
Gaisa kondicionētājs
E. žalūzijas
Satelīta TV
1 vieta garāžā

Cena samazināta no 299.000 EUR

Aizpildot anketu, Jūs varat saņēmt plašāko informāciju par objektu
Vards El. pasts Adrese Pilsēta / Valsts Tālrunis
Komentāri  


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview