Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Estepona

Estepona: piejūras pilsēta ar vēsturi Costa del Sol piekrastē

Atrašanas vieta un ģeogrāfija

Estepona ir pilsēta Spānijas provincē Malagā, Andalūzijas reģionā ar kopējo platību 137 km2 un aptuveni 70,000 iedzīvotājiem

Esteponai ir 21 km gara krasta līnija, kur arī atrodās 17 pludmales.

Kā arī citās vietās Costa del Sol piekrastē, savas paliekas ir atstājuši feniķieši, kartāgeni, romieši no vestgotu, bizantiešu, mauru un kristiešu eras.

Esteponas pašvaldība robežo ar Sierra Bermejas kalnu ziemeļos un Vidusjūras krastu dienvidos.

Kalnu Sierra Bermeja sauc par "Sarkano kalnu", jo tā sarkanīgi spīd saulrietas laikā.

Esteponas pilsēta

Esteponā atrodas osta ar 443 piestātnēm. Tā atrodas pilsētas rietumu daļā. Šeit jūs atradīsiet daudz restorānus, bārus un svētdienās tur notiek arī iknedēļas tirgus.

Pirms dažiem gadiem pludmales promenādes bija pilnīgi atjaunota. Pludmales bulvāris iet gar plašo smilšu pludmali vairākas jūdzes. Aiz bulvāra jūs atradīsiet veco pilsētu ar šaurām ieliņām, laukumiem, baznīcām, veikaliem un restorāniem.

Vecpilsēta atrodas pilsētas centrā. Jūs arī nevaresiet novērēt skaidru atšķirību starp Marbeljas un Esteponas daudzām urbanizācijām un elegantajām mājām.

Nekustamais īpašums pārdošanā Esteponā

Lūdzu, apskatiet mūsu mājas lapu par nekustama īpašuma pārdošanu Esteponā.

Kompānijai “Costas & Casas” ir pieejami gandrīz visi nekustama īpašuma objekti Esteponā, īpaši ekskluzīvas villas un augstas kvalitātes dzīvokļi.


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview