Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Malaga

Malagas vēsture un tradīcijas

Šī dzīvīga un senā ostas pilsēta ir sestā lielākā Spānijā. Osta, kas tagad uzņēmj lielus kruīza kuģus, sākotnēji tika dibināta 8. gadsimtā pirms mūsu ēras Feniķiešu tirgotājiem. Pēc tiem sekoja grieķi, kartāgieši un romieši, kuri ieradušies 3. gadsimtā pirms mūsu ēras. Mauru noteikuma mantojums, kas ilga no 8 gadsimta līdz 1487, ir īpaši redzams daudz senāka arhitektūrē, bet renesanses, baroka un neoklasicisma mantojums ir redzams 16., 18. un 19. gadsimta būvētām ēkām.

Ģeogrāfiski Malagas pilsēta atrodas Gibralfaro kalnā, kur stāv Alcazabas pils. No šī kalna atklājas neaizmirstams skats uz pilsētu un jūru.

Pagātne un tagadne sanāc kopā kur romiešu amfiteātris krustojas ar pilsētas centru. Šķērsot ielu jūs nokļūsiet vecpilsētā, ar brīnišķīgam skvēriem, alejam un lielu iepirkšanās zoni.

Šeit jūs atradīsiet šādu vietējo bagātību kā "El Pimpi" - slaveno kafejnīci un tapas bāru. Starp centru un osti arī atrodas koku izklāta promenāde, botāniskais dārzs, ceļš uz pludmali un "La Malagueta" rajons.

Apmeklējot Malagu vienu reizi, jūs noteikti atgriezīsieties atpakaļ.

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview