Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Marbelja

Marbelja - unikāls dzīves veids...

Atrašanās vieta

Marbelja atrodas Spānijas dienvidu krastā, starp Malagu un Gibraltāru. Marbelja robežojas ar Vidusjūru dienvidos un ir aizsargāta vairāki ar vareno kalnu ziemeļos, kuru sauc par "Sierra de las Nieves". Marbelja atrodas starp jūru un kalniem, kas palīdz saglabāt vieglu, patīkamu klimatu.

Vēsture

Marbeljas teritorija bija apdzīvota kopš seniem laikiem.Senie Ibērijas iedzīvotāji bija iekaroti Feniķiešiem, romiešiem un mauriem, kas arī atstāja milzīgu nospiedums Marbeljas vēsturē.
1950. gadā, kad šī mazā ciematā pirmo reizi tika atklāta elitei, Marbella kļuva par šarma un greznības galvasplisētu. Daudzas slavenības, piemēram, Omar Sharif, Šons Konerijs un Liza Minnelli, bija bieži redzami Marbeljā.
Pašlaik šis reģions ir zvaigžņu, aristokrātu un miljonāru populāra atpūtas vieta. Piesaistīti ar augsta līmeņa dzīves kvalitāti daudzas ģimenes sāka dzīvot, strādāt un veidot ģimenes šeit.

Klimats

Costa del Sol ir patīkams Vidusjūras klimats, kas nozīmē, garas, karstas un sausas vasaras un īsas siltas ziemas.

Marbeljas unikālā atrašanās vieta veicina stabilu un siltā laika ar svaigu un mīksto vēju un ļoti maigām ziemām. Tādējādi Marbeljas klimats ir viens no vislabvēlīgākajiem pasaulē.
Saulaino dienu skaits gadā ir 320 dienas, spēcīgas laika apstākļu izmaiņas ir maz ticamas, un nakts temperatūra nekrīt ļoti daudz.

Dzīves veids

Jūs varat baudīt pusdienas, iepirkšanās vai brīvdabas sporta veidus tā kā laika apstākļi veicina pavadīt daudz laika prom no mājām. Tieši tāpēc lielākai daļai dzīvokļu un māju ir milzīga terases.

Gar 26 kilometru piekrastes jūs atradīsiet arī pludmales bārus, klubus un viesnīcas, kā arī simtiem starptautisko restorānu un golfa klubu.

Kultūra

Andalūzijas dzīvotāji ir pazīstami ar savu viesmīlību un atvērtību. Šī tauta lolo savas tradīcijas, viņiem patīk labi dzīvot un braukt uz katra ciemata tipiskiem ikgadējam gadatirgiem («Ferias»). Andalūzijas dzīvotāji galvenokārt sastāv no vietējiem dzīvotājiem, cilvēkiem no citiem Eiropas un Spānijas reģioniem.

Tūrisms

Andalūzija reģions, bagātīgi apveltīts ar bagātu vēsturi, vēstures pieminekļiem, tūrisma objektiem un lielisku dabu.

Lielākā daļa dzīvojamo rajonu atrodas gar krastu, vai pie kalnu pamatniem. Marbeljas centrā ir ļoti daudz kafejnīcu, restorānu, bāru un viesnīcu, kā arī marmora esplanāde un iela «Avenida del Mar", Salvador Dali slavenā statuja.

Papildus informācija par Marbelju ...

Marbella ir saistīts ar Puerto Banusu ar 6 km garu ceļu - Golden Mile, kas ir mājvieta dažiem ekskluzīviem nekustama īpašumiem Eiropā, kas pieder aristokrātiem un sheikhiem. Paralēli Golden Mile promenādei atrodas naktsklubi un restorāni, kā arī osta, kur daudzi novietotas savas super jahtas un luksusa automašīnas.

Pāris kilometru attālumā no Marbella atrodas San Pedro, tipisks spāņu ciemats, kur var atrast tradicionālus Andalūzijas restorānus, modernas iepirkšanās ielas un vairākus pludmales klubus. Turklāt pēc tam, San Pedro robežojas ar ciematu Benahavis un Esteponu.

Benahavis ir mazs kalnu ciemats, kas atrodas 8 km no San Pedro. Neskatoties uz to, ka tas mazs balts ciemats atrodas nelielā zaļā ielejā, teritorijas pašvaldība aizņem lielu platību.

Marbelja jau no seniem laikiem ir viens no populārākajiem galamērķiem Eiropā, piedāvājot unikālu un kosmopolītisku dzīvesveidu un lielisko klimatu.Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview