Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Mihas

Mihas: gleznains balts ciemats Costa del Sol

Atrašanās vieta un klimats

Mihas pašvaldība atrodas Costa del Sol dienvidu provincē Malagā, Andalūzijas reģionā un tā kopējā virsma ir 149 km2, un aptuveni 77,000 iedzīvotāju.

Lielākā daļā Costa del Sol klimats ir ļoti maigs, jo tā atrodās Spānijas dienvidu rietumu daļā, ar gada vidējo gaisa temperatūru 18 °. Tas nozīmē, ka tas nav pārāk karsti vasarā un ne pārāk auksti ziemā.
Gada nokrišņu daudzums ir mazāk nekā 600 mm un galvenokārt krist no novembra līdz aprīlim.

Mihasa pašvaldība robežo ar jūru un Fuengirolas pilsētu dienvidos, Benalmádenas pilsētu austrumos, pilsētām Alhaurin de la Torre un Alhaurin el Grande ziemeļos un pilsētu Ojén un Marbelja rietumos.

Mihasa pašvaldība sastāv no 5 daļām: Mihas Pueblo, Las Lagunas Mihas Costa, piekrastu urbanizācijam La Cala, Riviera un Calahonda.

Mihas Pueblo

Mihas Pueblo arī sauc par "Pueblo Blanco" (vai balts ciems), pievilk daudz tūristu. Tas atrodas apmēram 8km no jūras un 400 metri virs jūras līmeņa, Sierra de Mijas pakājē.

Mihas Pueblo ir sasniedzams no piekrastes ceļa (A-7), vai pat vieglāk no maksas ceļa (AP-7).
Mihas Pueblo bija apdzīvots kopš sēniem laikiem ar feniķiešiem, romiešiem un mauriem.

Mihas Pueblo ir balts ciems ar mājīgiem šaurām ielām un laukumiem un šeit jūs atradīsiet daudz restorānu, tapas bāru, pieminekļu un muzeju.
Mihas Pueblo arī atrodas reliģiska svētnīca ar kapelu.

Fuengirola

Fuengirola ir robeže ar Mihas pilsētu un tika uzcelta jūras piekrastē pilsētā gar plašajām smilšu pludmalēm, ostu un milzīgiem tirdzniecības centriem, kā piemēram, El Corte Ingles un Miramar. Blakus upes grīvas, kalnā mēs varam atrast viduslaiku pili.

Mihas-Costa

Daudz golfa urbanizācijas tika uzcelti un paplašināti pēdējo desmitgažu laika, tādi kā La Cala golfs (La Cala Golf Resort), Miraflores, Riviera del Sol un Calahonda.

Nekustamais īpašums pārdošanā Mihasā

Lūdzu, apskatiet mūsu mājas lapu par nekustama īpašuma pārdošanu Mihasā.

Kompānijai “Costas & Casas” ir pieejami gandrīz visi nekustama īpašuma objekti Marbeljā, īpaši ekskluzīvas villas un augstas kvalitātes dzīvokļi.

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview