Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Mūsu pakalpojumi

Our office

> Mūsu biroja Marbeljā

Mūsu biroja atrodas laukumā "Plaza Antonio Banderas". Mūsu birojs ir atvērts no pirmdienas līdz piektdienai no 10:00-18:00, 365 dienas gadā, no 10:00-22:00. Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni no 10:00-22:00 katru dienu
Mūsu biroja...

Guided tour and free accomodation

> Brauciens uz Marbelju un bezmaksas dzīvošana

Brauciens uz Marbelju ir labākā iespēja izvēlēties jums piemērotāku objektu. Tas palīdzēs atrisināt biznesa jautājumus, atpūsties, un novērtēt māju vai dzīvokļu pirkšanas priekšrocības.

Brauciens uz Spāniju un bezmaksas dzīvošana...


After Sales & Property management

> Nekustama īpašuma pārvaldīšana

Ja esat iegādājies nekustamo īpašumu Spānijā, bet tomēr nedzīvojet šeit pastāvīgi, vienmēr ir patīkami zināt, ka varat paļauties uz kompaniju, kas rūpējas par jūsu māju

Nekustama īpašuma pārvaldīšana...

Architect

> Arhitekra pakalpojumi Marbeljā

Kompānija "Costas & Casas" piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ar vairāk nekā 20 gadus ilgu pieredzi.


Arhitekta pakalpojumi...

Building

> Būvniecība Costa del Sol

Mēs arī piedāvājam: arhitektūras projektus, saņemt būvatļauju, projektu vadība, būvniecības uzņēmumu pakalpojumus, interjera un ainavas dizainu.

Būvniecība ...

Atjaunošana reformācijas

> Atjaunošana un reformācijas

Renovācija un remonts Marbeljā un Costa del Sol. Costas & Casas ir vieta, kur jūs varēstiet atjaunot vai pamatīgi remontēt savu pašreizējo vai nākotnes māju Marbeljā vai citur uz Costa del Sol krastmalas. Mēs varam Jums piedāvāt ekskluzīvu, bez stresa projektu.
Atjaunošana un reformācijas ...

Legal

> Juristu pakalpojumi Marbeljā

Šeit Jūs varat atrast sīkāku informāciju nekustama īpašuma pirkšanas procedūru Costa del Sol piekrastē. Mūsu kompānija vienmēr pārliecināsies, ka jūs nopirksiet nekustamo īpašumu bez jebkādām pārsteigumiem.
Juristu pakalpojumi...

Mortgage

> Kredītešana Costa del Sol

Marbeljā jūs varēsiet saņemt informāciju par jūsu objekta finansēšanu Costa del Sol. Mūsu jurists, nodokļu konsultants un baņķieris dos jums profesionālus padomus par šiem jautājumiem.

Kredītešana...

Insurances Marbella

> Apdrošināšana

Kā papildus pakalpojumu mūsu klientiem, mēs piedāvājam apdrošināšanas pakalpojumus, tā kā mēs esam oficiāli kvalificēts apdrošināšanas aģents Spānijā. 

Apdrošināšana Marbeljā...
Property Photography Marbella

> Fotografēšanas pakalpojumi

Mūsu fotogrāfs un grafiskais dizainers vienmēr prezentēs jūsu nekustama īpašuma objektu labākā viedā. Mēs arī veicam profesionālus reportā

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview