Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Apdrošināšana Marbeljā & Costa del Sol & Spānija

Kā papildus pakalpojumu mūsu klientiem, mēs arī piedāvājam apdrošināšanas pakalpojumus, tā kā mēs esam oficiāli kvalificēts apdrošināšanas aģents Spānijā.

Kad jūs pirkāt nekustamu īpašumu, jūs varat arī apdrošināt to.

Īpašuma apdrošināšana un mājas apdrošināšana Spānijā

Apdrošināšana parasti sedz zaudējumus uz nekustamu īpašumu un visu kas atrodas mājas iekšā, atbilst par zaudējumiem trešajām personām un arī piedāvā juridisku palīdzību.

Mājas apdrošināšana sedz šādus kaitējumus, kā, ugunsgrēks, eksplozija, elektriski bojājumi, vandālisms, zemestrīces, dūmus, lietus, vēja, plūdi, nepieciešami celtniecības darbi, laupīšana, zādzība, nodarītie kaitējumi pēc laupīšanas.

Vai jūs zinājāt?: Spānijā, nekustamā īpašuma apdrošināšanas procesā tiek ņemtas vērā tikai izmaksas uz mājas remontu, lai samazināt prēmijas maksājumus. Jūs varat palielināt apdrošināšanas summu, bet šajā gadījumā notiks tikai inflācijas uzcenojums.
Īpašuma apdrošināšanas summu uz māju nosakāt jūs.

Auto apdrošināšana Spānijā

Spānijā, jūs varat iegādāties un vadīt automašīnu, vienalga, vai jūs dzīvojāt Spānijā vai ne, bet jebkurā gadījumā, saskaņā ar likumu, jums vajag apdrošināt savu automašīnu.
Pērkot nekustamo īpašumu, jūs saņemsiet ārvalstnieka numuru NIE, kura jums būs noderīga arī pērkot automašīnu Spānijā.

Ja vēlaties, jūs varat apdrošināt atsevišķi vai kopā, jūsu māju, īpašumu un automašīnu un saglabāt savu uzkrāto bonusu no iepriekšējas apdrošināšanas kompānijas.

Vai jūs zinājāt?: Spānijā, prēmijas maksājumi ir daudz zemākas, kā arī, "palīdzība ceļā" ir iekļauta ikmēneša maksājumos.

Importēt savu automašīnu Spānijā no ārzemēm

Jūs vēlaties, importēt savu automobiļu no jūsu valstīm un nodot tai Spānijas reg. numurus? Juridiska kompānija - "Gestoria" speciāli koncentrējas uz šiem jautājumiem. Mēs apkalpojam mūsu klientus par brīvu. Jūs varat saņemt cenas un pieprasījumu reģistrēt savu automašīnu Spānijā paraugus, arī, par brīvu.
Mēs pavadīsim jūs no sākuma līdz beigām visā procesa laikā, kā arī nodosim "Gestoria" jūsu visus nepieciešamos datus un dokumentus.

Vai jūs zinājāt?: Spānijā, transportlīdzekļu nodoklis ir daudz zemāks nekā citās valstīs. (Kā arī benzīna cena)

Jūsu apdrošināšanas aģents Spānija | Costas & Casas

Vēsture

Līdz 2012, mēs devām mūsu klientiem padomi strādāt ar vietējiem apdrošināšanas aģentiem Marbeljā.
Ļoti bieži mēs bijām iesaistīti apdrošināšanas dokumentu noformēšanā, atbalstījām mūsu klientus un rūpējāmies par visiem jautājumiem. Lai gan viņiem bija sava apdrošināšanas kompānija, mūsu klienti joprojām vērsās pie mums. Mēs vienmēr bijām priecīgi palīdzēt šajos jautājumos mūsu klientiem, lai viņiem ir pareizā un noderīgā informācija par visiem iespējamiem apdrošināšanas variantiem. Pēc ilgas sadarbības ar nekompetentiem vietējiem apdrošināšanas aģentiem, mēs nolēmām, saņemt mūsu licenci uz apdrošināšanas pakalpojumiem, lai piedāvāt tos mūsu klientiem. Pēc apmācības un nepieciešamajiem eksāmeniem, mēs esam kļuvuši par oficiālo apdrošināšanas kompāniju Spānijā.

Reale Seguros Apdrošināšana

Uzņēmums Reale Seguros ir lielākais apdrošināšanas brokeris Spānijā. Viņiem ir labāki apdrošināšanas piedāvājumi nerezidentiem Spānijā, kas ir ļoti svarīgi mūsu gadījumā, jo mēs strādājam pārsvarā ar ārzemniekiem, kuri iegādājušies īpašumu Spānijā.

Izmaksas un apdrošināšanas prēmijas, mūsu kompānijā, salīdzinājumā ar citām apdrošināšanas sabiedrībām, ir daudz zemākās, un turklāt, mēs piedāvājam arī pirmās klases servisu.

Mums vienmēr ir zemākas prēmijas, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem!

Attiecībā uz auto apdrošināšanu ar Reale Seguros, jūs varat arī saglabāt savu uzkrāto bonusu no iepriekšējās apdrošināšanas kompānijas.

Mūsu pakalpojumi!

Kurš zina jūsu mājās labāk nekā cilvēks, kurš to pārdeva jums?
Kurš dos jums vislabāko pakalpojumu, bet mēs?
Kas pazīst mūsu klientus labāk nekā mēs?

Individuāla apdrošināšana un pieeja katram klientam

Visi objekta apdrošināšanas detaļas tiek ņemtās vērā, lai piedāvāt jums ideālu un viszemāko apdrošināšanas cenu.

Vairs nebūs kļūdas datos, no cilvēkiem, kuri nekad nav redzējuši jūs vai jūsu mājās. Pēc sadarbības ar jums, mēs atradīsim un piedosim jums piemērotāko apdrošināšanas polisi.

Costas & Casas | Jūsu apdrošināšanas Marbella aģents un Costa del Sol

Mūsu profesionālie darbinieki apkalpos jūs mūsu birojā.

Bezmaksas budžetā uz apdrošināšanu bez jebkurām pienākumiem

Pēc tām, ka jūs mums prezentēsiet kopiju no jūsu iepriekšējās apdrošināšanas kompānijas, mēs sagatavosim budžetu un piedāvāsim jums vislabāko cenu.


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview