Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Brauciens uz Marbelju un Costa del Sol

Ceļojums Marbeljā un Costa del Sol piekrastē

Kad jūs izlēmsiet braukt uz Costa del Sol lai iegādāties savu sapņu māju, mūsu nekustamā īpašuma kompānija piedāvās Jums šādus profesionālus pakalpojumus.
Sadaļā "Par mums" un "Mūsu biroja" jūs varat atrast detalizētu informāciju par mūsu uzņēmumu un pakalpojumiem.

Mēs piedāvājam mūsu pieredzi un zināšanas par nekustama īpašuma tirgu Marbeljā un Costa del Sol.

Ātri uzzināt par Costa del Sol

Ar mūsu kompāniju, tikai 2 vai 3 dienu laikā, jūs varat uzzināt par Marbelju un Costa del Sol un sākt orientēties nekustamā īpašuma tirgū. Laikā, kad nekustamā īpašuma tirgus mainās strauji katru dienu, mēs dalīsimies ar jums ar visiem nepieciešamām zināšanām lai iegādāties perfektu objektu.

Turklāt, mēs jums parādīsim arī visus izdēvīgākus piedāvājumus.

Nekustamā īpašuma aģentūra

Nekustamā īpašuma tirgus Spānijā ir atvērts jebkurai nekustamā īpašuma aģentūrai, kas var parādīt jums visus objektus kuri atrodās pārdošanā vai nomā. Bet, diemžēl, ne visām aģentūrām ir nepieciešamās zināšanas un profesionalitāte. (Skatīt "Mūsu birojs").

Mēs, kompānijā Costas y Casas daram visu nepieciešamo, lai pārliecināties, ka jums ir ērti strādāt ar mums, un mēs piedāvājam objektus jūsu izvēlei un kas atbilst jūsu gaumei un vajadzībām. Mēs garantējam objektivitāti, profesionālo padomu un nevainojamu apkalpošanu.

Mūsu pakalpojumi ir balstīti uz savstarpējas uzticēšanas un cieņas. Jebkurš cits veids iet pretrunā ar mūsu politiku, mūsu uzņēmumu un mūsu dabu.

Mēs ceram, ka daži objekti atblidēs jūsu gaumei un mēs palīdzēsim jums iegādāties tieši to, ko jūs meklējat. Mums, apmierināts klients ir mūsu lepnums un labāka reklāma.

Bezmaksas pakalpojumi

Daži klienti mums jautā par to, cik daudz var maksāt mūsu pakalpojumi. Mūsu potenciālajiem klientiem tas ir pilnīgi bez maksas. Spānijā, par nekustamā īpašuma aģentūru pakalpojumiem maksā pārdevējs. Objekta īpašnieki vienmēr redz laiku, kas nepieciešams, lai aktivizēt objektu datu bāzē, ar visām detaļām un materiāliem, uzrakstīt labu aprakstu par objektu vairākās valodās un izdarīt profesionālo fotogrāfiju apstrādi, viņi ir laimīgi maksāt par šiem pakalpojumiem. Turklāt, lielākā daļa no īpašniekiem nav spējas darīt to visu pašiem, vai arī tiem vienkārši nav laika.

Ceļošanas laiks

Gandrīz neiespējami redzēt visus objektus brīvdienās vai valsts svētku laikā, tā kā lielākā daļa uzņēmumu ir slēgti. Tādēļ, mēs vienmēr iesakām, lai jums paliktu pāris dienās.

Lidojumi un viesnīcu rezervēšana

Lai jūs varētu izvēlēties, kur vēlaties palikt, mēs nosūtīsim jums sarakstu ar viesnīcām Marbeljā. Malaga lidostā ir ikdienas lidojumi uz lielākajām Eiropas pilsētām.
Mēs arī aizvedīsim jūs uz lidostu.

Bezmaksas dzīvošana Marbelja

Jo mēs augsti vērtējam mūsu klientus, mēs piedāvājam bezmaksas dzīvošanu luksusa penthousā Marbeljā. Sazinieties ar mums, lai rezervētu to objektu.

Lūdzu, sazinieties ar mums vairākai informācijai par braucienu Marbeljā.

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview