Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Būvēt Marbeljā un Costa del Sol

Jaunu projektu būvniecība un reformas Marbeljā un Costa del Sol

Mēs piedāvājam projektu vadības kompāniju kura piedāvā visus pakalpojumus kas ir saistīti ar būvniecību: plānu radīšana, remonts, apdare, struktūras dizains u.c.

Jaunu projektu būvniecība:

Celtniecības uzņēmums, kurā darbojas augsti kvalificēti speciālisti, lai veikt objektus, kas atbilst visaugstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem un greznībai.

Starptautiski atzīta komanda ar tehniķiem (arhitektiem, inženieriem, dizaineriem 3-D), kas specializējas uz sarežģītiem projektiem.

Mūsu pakalpojumu klāsts ietver: projekta radīšana, plānu izveidošana, dizains, projektu vadība, pabeigtu celtniecības projektu veikšana.

Reformas

Koncentrējoties uz mūsu klientu vēlmēm, mēs strādājam ar labākajiem profesionāļiem katrā nozarē (arhitektūra, mūra, santehnika, krāsošana, utt.). Mēs piedāvājam risinājumus, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Mūsu komanda ir viegli pielāgojās, lai pabeigt projektu laikā un kas atbilsts jūsu vajadzībām.

Bez nekādām saistībām no jūsu puses, mēs parādīsim savus darbus un izpētīsim iespēju veikt jūsu projektu.Ekskluzīvas villas būvēšana uz 2000m2 zemes gabala Marbeljā 2011-2012Andalūzijas stila villas būvēšana Marbeljā

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview