Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Jūsu objekta profesionālu fotogrāfiju izveidošana

Kāpēc izveidot jūsu īpašuma profesionālas fotogrāfijas?

  • Tāpēc, ka nekad nevar iegūt otru iespēju pirmājām iespaidām; tas ir pirma vizuālā ietekme, kas rada pircējam potenciālo interesi par jūsu obketu.
  • Pasniegt jūsu īpašumu atraktīvā veidā ir ļoti svarīgi lai piesaistīt potenciālos pircējus.
  • Laikos, kad potenciāli pircēji var aplūkot tūkstošiem dažādu fotogrāfiju, ļoti svarīgi izcelties no pārējiem.
  • Profesionālu fotogrāfiju izveidošana var būt noteicošais faktors lai palīdzēt pārdot jūsu objektu.
  • Mārketingā, kā arī visā pārēja, viens attēls - tūkstoš vārdu vērts.
Atklāt jūsu mājās spilgtas puses
  • Jūsu dzīvokla vai mājas profesionālu fotogrāfiju izveidošana Marbeljā un visā Costa del Sol.
  • Mūsu fotogrāfs un grafiskais dizainers veido attēlus un mārketinga materiālus, kas palīdz mūsu objektiem izcelties no pārējiem.

Profesionālu fotogrāfiju un portfolio izveidošana

Mūsu fotogrāfam ir daudz gadu pieredze, veidojot arhitektūras un interjera dekora attēlus. Viņš ir arī atbildīgs par mūsu mājas lapā un mārketinga materiālu attēlu lielāko daļu, kā arī par brošūrām un informācijas materiāliem.

Fotogrāfēšana - mākslas forma

Fotogrāfēšana ir māksla pati par sevi, bet interjera fotogrāfiju žanrs prasa vēl vairāk spējas. Rezultātā, šī prasme ir rezervēta tikai visattīstītākajām un pieredzējušiem speciālistiem.
Mūsu fotogrāfs ir eksperts šajā jomā un palidzēs jums izcelt jūsu objekta labākus punktus.

Profesionāls aprīkojums

Mēs izmantojam jaunākās profesionālās fotografēšanas iekārtas (skat. zemāk: 1) kas ražo asus un skaidrus attēlus, kurus var izmantot reklāmas materiālos un žurnālos.

Efektīvitāte

Fotografējot īpašumu mēs vispirms sākam ar stāstu. Tas būtībā ir scenārijs, saskaņā ar kuru fotosesija ir noteikta, iekļaujot arī jūsu vēlmes attiecībā uz attēlu veidošanu. Telpas, leņķi un vēlamais fotosesijas laiks ir vienmēr atzīmēts. Fotosesijas laiks ir parasti atkarīgs no vēlamā apgaismojuma nepieciešamības, lai radītu noteiktu gaisotni un izcelt jūsu objekta stiprākas puses.

Mēs vienmēr koncentrējamies tikai uz vēlamā rezultāta sasniegšanu. Fotogrāfa asistenti palīdz fotogrāfam izveidot stilu un sagatavot aprīkojumu, kas ļauj vislabāk izmantot laiku.

Mēs pievēršam lielu uzmanību detaļām lai parādīt jūsu mājas labākus aspektus (2)

Ir teikts, ka fotogrāfija ir glezna ar gaismu, tāpēc mūsu profesionāls fotogrāfs strādā ar gaismu, lai radīt gaisotni, izcelt arhitektūras līnijas un leņķus. Tādā veidā arī Marbeljas klimats un dzīvesveids tiek rādīts ar attēliem.

Mēs veidojam profesionālu interjera dizainu

Mēs izveidojam profesionālu interjera dizainu pirms fotografēšanas, pievienojot dažus dizaina elementus. Šī uzmanība detaļām pilnībā atdala profesionālu arhitektūras fotografēšanu no nekustamā īpašuma aģenta attēliem.

Mūsu grafiskais dizainers pārbaudīs katru fotogrāfiju

Nav svarīgi, cik labi attēls bija paņemts, Photoshop ļauj mums to pārbaudīt, izlabot bojājumus un uzlabot skaidrību.

Perfekts attēls, kas uzlabos jūsu nekustama īpašuma objekta pārdošanas spēju

Mēs esam nekustamā īpašuma aģenti kaislīgi par kvalitāti un detaļām. Mūsu fotografēsānas pakalpojums ir daļa no tā, ko mēs uztveram par ļoti nopietniem faktoriem.

Lūdzu, sazinieties ar mums lai noteikt cenu par pakalpojumu, jūs būsiet patīkami pārsteigti.

Pēc fotogāfijas izveidošanas nav pienākuma strādāt ar mūsu nekustama īpašuma agentūru.

Šī mājas lapa drīz tiks papildināta ar papildus attēliem

(1) Profesionālā Fotografēšanas tehnika

Mēs izmantojam profesionālu Nikon FX. Kamera ir digitāla, ar augstas kvalitātes detaļām un izšķirtspēju. Nikon lēcas, trijkāji un apgaismojuma iekārta tiks izmantota fotogrāfiju materiāla veidošanā.

(2) Uzmanība detaļām / attēlot vispievilcīgākus jūsu mājas aspektus


Mēs izvēlamies labākus leņķus, kas rada lielu telpas sajūtu un gaisotni.

Mēs arī cenšamies pievienot attēlām dinamiku, koncentrējoties uz arhitektūras ģeometriju.

Labi salikts attēls būs dabisks un patīkams cilvēka acīm.

Apgaismojums ir ļoti svarīgs elements, lai sasniegt vēlamo efektu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs ne (vienmēr) paļaujamies uz dabisko apgaismojumu, bet arī izmantojam mūsus profesionālus apgaismes avotus un atstarotājus.

Cilvēka acs redz daudz sīkāk nekā digitāla kamera. Vajadzības gadījumā mēs izmantojam zibspuldzi, lai uzlabot dabisko gaismu un piešķirt tai bagātību. Tādā veidā ēnas ir mīkstas un krāsas uzlabotas. Balansēt apgaismojumu un radīt attēlā skatu no loga, ir pareiza un perfekta interjera fotogrāfija. Šī kombinācija arī ir bieži izmantota visās interjera un arhitektūras žurnālos.

Mūsu profesionāls fotogrāfs vienmēr pievērš uzmanību visām tām detaļām.

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview