Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Golden Visa - Spānijas Investīcijas Vīza

Šogad Spānijas parlaments apstiprināja likumu, kas ļauj investoriem iegādāties īpašumu Spānijā no valstīm ārpus ES, lai iegūtu uzturēšanās atļauju.

Kas ir Golden Visa?

Zelta vīza paredz minimālo investīcijas summu nekustamā īpašumā €500,000. Šī summa neietver izmaksas par iepirkumu, piemēram, valsts nodokļus, PVN, notāra un advokāta maksu, viss kopā, pievieno 10 līdz 12% no pirkuma cenas. Summu var sadalīt vairākos objektos.

• Vīza tiks izsniegta uz visiem tiešajiem ģimenes locekļiem, ieskaitot laulāto un bērnus, vecāku aprūpē.

• Vīza ir derīga uz vienu gadu, pēc tam to var pagarināt vēl uz diviem gadiem, piešķirot sertifikātu no nekustamā īpašuma reģistrā.

• Šajā laikā, jums vajag pierādīt, ka esat apmeklējis Spāniju vismaz vienu reizi 12 mēnešu laikā.

• Pieteikšanās process aizņem ne vairāk kā divdesmit darba dienas.

• Apliecinājums par ieguldījumiem īpašumā izsniedz Nekustamā īpašuma reģistrs.Spānijas Zelta Vīzas priekšrocības

• Šī vīza ļauj neierobežoti ceļot Šengenas zonā (Spānija, Francija, Vācija, Austrija, Beļģija, Dānija, Igaunija, Somija, Grieķija, Ungārija, Islande, Itālija, Latvija, Lietuva, Čehija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija , Polija, Portugāle, Slovēnija, Slovākija, Zviedrija un Šveice).

• Rezolūcija par Spānijas uzturēšanās atļaujas dod jums tiesības dzīvot Spānijā un brīvi ceļot visā ES. Tomēr, tas nepiešķir pilsonību, ka neskatoties uz to, jūs varat pieprasīt vēlākā posmā. Spānijas pilsonība ļauj dzīvot un strādāt jebkurā Eiropas Savienības valstī un EFTA valstīs (Šveice, Norvēģija, Islande un Lihtenšteina).

• Investora ģimene var dzīvot Spānijā pastāvīgi. Bērni var tikt uzņemti publiskā vai privātā skolā, ir tiesības turpināt izglītību spāņu un Eiropas augstskolām.

Kā Costas & Casas var palīdzēt jums iegūt jūsu Zelta Vīzu?

• Mēs atradīsim jums perfektu iespēju ieguldīt nekustāmā īpašumā, kas palīdzēs iegūt uzturēšanās atļauju Spānijā. Mēs piedāvāsīm Jums labākus objektus iegādei Marbella un visā Costa del Sol.

• Mūsu profesionālie darbinieki un juristi sniegs Jums bezmaksas juridisku konsultāciju mūsu birojā Puerto Banús centrā. Mēs jums palīdzēsim uzturēšanās atļauju saņemšanas procesā.

• Mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, laikā kad jūs uzturēsies Marbella un pēc tām savā valstī.

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview