Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Juristu pakalpojumi Marbeljā - Costa del Sol, Spānija

Nekustama īpašuma pirkuma procedūra

Sarunas

Mēs apspriedīsim ar otru pusi, lai jūs varētu iegūt zemāko iespējamo cenu un labākus nosacījumus.

Mēs pārstāvēsīm jūsu intereses un padomāsim par visiem pirkšanas aspektiem un nosacījumiem. Kur būs nepieciešams, mēs pielāgosim līgumu tā, kā būs izdevīgi jums.

Rezervācijas līgums

Kad jūs piekrītat cenai un nosacījumiem, rezervēšanas līgums tiks sagatavots un jums vajadzēs izdarīt pirmu maksājumu. Maksājuma apmērs ir atkarīgs no pirkuma cenas, kas parasti ir vismaz tūkstoši eiro.
Pēc tām, nekustama īpašuma objekts tiks izņemts no tirgus un ir rezervēts jums līdz darījuma beigām.

Kā nekustamā īpašuma aģentūra, mēs iepriekš pārbaudam objekta īpašnieku un objektu, aplūkojot zemesgrāmatu un visus nepieciešamus dokumentus.

Ir svarīgi sagatavot rezervācijas līgumu pēc iespējas ātrāk, jo tas ir vienīgais veids, lai nodrošināt, ka īpašuma objekts būs rezervēts jums.

Jurists

Rezervācijas līgums arī dod advokātam laiku veikt nepieciešamo izpēti un pārbaudīt līgumus un atļaujas. Spānijā, advokāts vienmēr veic darbu, kas otrās Ziemeļeiropas valstīs dara notārs un tālāk viņš / viņa arī parstāvēs jūsu intereses un tiesības.
Lai iegādātos īpašumu Spānijā advokāts arī palīdzēs jums saņemt NIE numuru - identifikācijas numuru.
Kopā advokāta pakalpojumu maksa ir 1% no pirkuma cenas.

Mēs strādājam ar profesionālu juristu, kurš ir ļoti pedantisks, domā par juridiskajiem un nodokļu aspektiem un ir koncentrēts uz labu servisu.

Privāttiesību līgums

Kad advokāts pārbaudīs un apstiprinās visu, abu pušu iepriekšējais līgums tiks sagatavots (contracto privado).
Šeit ir reģistrēti cena, termiņi, nosacījumi un parakstīšanas datums pirms notārā.

Īpašumtiesību dokuments

Advokāts pārliecināsies, ka viss ir kārtībā, un īpašums ir bez jebkādām apgrūtinājumiem. Ir iespējams anulēt pašreizēju hipotēku var pārņemt to, notāra un bankas pārstāvja klātbūtnē (tas jums ietaupīs hipotekāro nodokli).
Notārs pārbauda identitāti, īpašumtiesību dokumentu (Escritura) un reģistrē to (Registro de la propiedad), jūs saņemsiet dublikātu (copia simple) un oriģināls tiks izdots jums pēc reģistrācijas. No reģistrācijas brī

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview