Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Mūsu biroja Marbeljā

Mūsu biroja Marbeljā

Mūsu nekustamā īpašuma aģentūra atrodas Puerto Banusa centrā, laukumā "Plaza Antonio Banderass". Zem laukuma jūs atradīsiet lielu pazemes autostāvvietu automašīnām. Mūsu otra birjoa atrodās blakus primajai. Mūsu biroja ir atvērta no pirmdienas līdz piektdienai no 10 līdz 18. Ja ir nepieciešams, mēs arī esam pieejami 365 dienas gadā.

Mūsu priekšrocības

Klienti, kuri vēlas iegādāties nekustamu īpašumu Costa del Sol, cer nopirkt objektu ar pārliecību, un, pamatojoties uz profesionālu eksperta konsultāciju. Arī, pēc pirkuma, klients vienmēr grib zināt, ka viņš var vērsties pie sava aģenta, kurš palīdzēs viņam atbildēt uz visiem jautājumiem.

Nekustamā īpašuma tirgū ir daudzi uzņēmumi, kas vienkārši maksā par datu bāzes izmantošanu, ko arī izmanto visas citas aģentūras. Patiesība ir tāda, ka viņi paši nav apmeklējuši tos objektus no datubāzes un viņiem nav ne jausmas par tiem.

Tiešām profesionālie nekustamā īpašuma aģenti katru dienu meklē un izvēlās labākus objektus saviem klientiem, kā arī rada objektus klientiem. Tas viss ir laikietilpīgs un smags darbs un ir neatņemama daļa no profesionāla darba izpildīšanas.

Ja nekustamā īpašuma kompānijai ir sava biroja ar pastāvīgajiem darbiniekiem, tas nozīme, ka aģentūra veic savu darbu ļoti nopietni.

Kompānijai Costas & Casas ir sava biroja un profesionālā komanda. Mēs piedāvājam labāku nekustamu īpašumu Marbeljā un Benahavisā un Esteponā, un citur, Costa del Sol piekrastē.

Lai uzzināt vairāk par mūsu kompāniju, lasiet sadaļu Par mums.

Costas & Casas Real Estate Agency in Puerto Banus - Marbella

Mūsu biroja Costas & Casas Puerto Banusā - Marbelja

Costas & Casas tweede kantoor in Puerto Banus te MarbellaMūsu otra biroja Puerto Banusā - Marbelja


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview