Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella

Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella
Ref. numurs: 112664
Status: Pirkšanai
Rajons: Marbelja
Tips: Dzīvoklis
Guļamistabas: 3
: 2
Platums m2: 191
Terase m2: 22
Zemes gabals m2: 0
Cena:
Pēc vaicājuma

Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 0Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 1Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 2Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 3Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 4Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 5Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 6Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 7Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 8Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 9Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 10Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 11Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 12Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 13Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 14Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 15Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 16Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 17Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 18Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 19Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella 20
Objekta aprakstīšana

Pārdošanā: Dzīvoklis uz pludmales Puerto Banus, Marbella

Šis dzīvoklis pārdošanai pirmajā rindā Puerto Banusā, Marbella, atrodas tieši blakus slavenai promenādei un izejai uz piestātni. Daudzi bāri, kafejnīcas un veikaliņi uz krastmales ir blakus dzīvokļām, bet viena no labākajām pludmalēm, ar moderniem pludmales klubiem, ir burtiski ap stūres.

Universālveikals El Corte Ingles, otrais lielākais šāda veida Spānijā, arī atrodās tuvumā, kā arī daudzas citas ērtības Puerto Banusā.

No terases paveras skaists skats uz krastmalu un ieeju uz ostu Puerto Banus. No dzīvokļa arī paveras lielisks skats uz Vidusjūru un visu piekrasti līdz Ziemeļāfrikas. Vienā no trim guļamistabām ir arī skats uz Vidusjūru un simbolisku La Concha kalnu.

Īpašības
• Dzīvoklis ir orientēts uz dienvidrietumiem
• Lielās terases
• Plašs stūra dzīvoklis 200m2 ar 22m2 terasi
• 3 guļamistabas un 3 vannas istabas
• Viesu tualete
• Pilnīgi aprīkota virtuve
• Sauna
• Izraudzītā autostāvvieta garāžā

Ar savu unikālo vietu, šis dzīvoklis peidāvā lielisku nomas iespēju. Costas & Casas piedāvā saviem klientiem daudzfunkcionālu servisa paketi, kas vienkāršo jūsu īpašumu apsaimniekošanu. Šī pakete ietver pakalpojumus jūsu dzīvokļa iznomāšanai un apsaimniekošanai.

Pēc Jūsu pieprasījuma, Costas & Casas var piedāvāt Jums jebkuru palīdzību lai pabeigt renovācijas projektu, kas noteikti pārvērst šī unikālu objektu par pārsteidzošu dzīvokļu.
Aizpildot anketu, Jūs varat saņēmt plašāko informāciju par objektu
Vards El. pasts Adrese Pilsēta / Valsts Tālrunis
Komentāri  


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview