Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona

Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona
Ref. numurs: 112392
Status: Pārdots
Rajons: Marbelja
Tips: Dzīvoklis
Guļamistabas: 2 līdz 3
: 2
Platums m2: 110 līdz 164
Terase m2: 0
Zemes gabals m2: 0
Cena:
€ 149.000

Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 0Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 1Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 2Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 4Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 5Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 6Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 7Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 8Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 9Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 10Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 11Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 12Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 13Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 14Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 15Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 16Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 18Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 19Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona 20
Objekta aprakstīšana

Pārdošanā: Jauni dzīvokļi Jaunā Zeltā Jūdzē, Marbella - Estepona

Jaunu dzīvokļu dzīvojamais komplekss pludmalē, ar panorāmas skatu uz apbrīnojamo skaistumu - Marbeljas pilsētas ainavu un Marokko krastu, līdz slavenā Gibraltārā - vienu no pēdējas atlikušo Britu impērijas pieminekli.

Pircēji var izvēlēties no dzīvokļiem ar 1, 2 vai 3 guļamistabu un penthouses ar 2 vai 3 guļamistabām, saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem.

Dzīvojamās kompleks bija nesen atjaunots, un stāv pie mazā ciematā, tikai dažu soļu attālumā no smilšainās pludmales un Vidusjūru. Dzīvīgi pludmales bāri un restorāni ir tikai īsas pastaigas attālumā. Slavenais Puerto Banus - ar veikaliem atvērtiem visu gadu, lielu iepirkšanās centru un dažādiem pirmās klases restorāniem - atrodas tikai desmit minūšu attālumā, bet Gibraltārs atrodas tikai divdesmit minūtes.

Visos dzīvokļos ir ar krējumu marmora grīdas un centrālā gaisa kondicionēšana. Pilnīgi aprīkota virtuve ar lielisku kvalitāti un pilnu virtuves komplektu, kurus var iegādāties par cenu ar lielu atlaidi. Pēz velmes jūs varat arī iegādāties mebeļu komplektus par pazeminātām cenām. Garantija sava īpašuma nomes ir piedāvāta tiem, kas meklē maksimālu atdevi no saviem ieguldījumiem.

Katram dzīvoklīm ir autostāvvieta pazemes garāžā. Ēkai ir plaša jumta terase ar atpūtas zonu un horizonta baseinu. Skaists skats uz Vidusjūru, kalniem un apkārtējo vidi no jebkuras terases kompleksā.

Dzīvokļu cenas šobrīd samazinātas par vairāk nekā 40 %, tagad tikai no € 149,000 .

Īpašības:
  • "Boutique-style" dzīvojamais komplekss pludmalē
  • Jūsu izvēlei dzīvokļi ar 1, 2 vai 3 guļamistabām
  • Penthouses ar 2 vai 3 guļamistabām
  • Augstas kvalitātes standarti
  • Satriecošs skats uz jūru
  • Ienākumi no īres
  • Atlaides mēbeļu pirkšanai
Aizpildot anketu, Jūs varat saņēmt plašāko informāciju par objektu
Vards El. pasts Adrese Pilsēta / Valsts Tālrunis
Komentāri  


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview