Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām

Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām
Ref. numurs: 111872
Status: Pirkšanai
Rajons: Marbelja
Tips: Dzīvoklis
Guļamistabas: 3
: 3
Platums m2: 145
Terase m2: 52
Zemes gabals m2: 0
Cena:
€ 595.000

Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 0Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 1Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 2Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 3Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 4Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 5Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 6Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 7Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 8Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 9Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 10Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 11Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 12Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 13Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 14Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām 15
Objekta aprakstīšana

Pārdošanā Marbella - Benahavis: Moderns luksusa dzīvoklis blakus golfa laukumām

Costas & Casas ir vienīgais aģents no pārdevēja, tātad objektu var apskatīt jebkurā laikā un - vēl svarīgāk - pārdošanas cena bija pazemināta.

No dzīvokļa paveras panorāmas skats uz Vidusjūru, kalniem un tuvējo golfa laukumu. Terases un verandas platība ir 58m2. Dzīvoklī arī ir patio.

Šis dzīvoklis atrodās slēgtā kompleksā ar dārziem, diviem peldbaseiniem, no kuriem viens ir aprīkots ar ūdens slaidu, ģērbtuvēm, dušu un lapeni. Turklāt kompleksā ir arī spa ar iekštelpu baseinu, strūklaku, saunu, tvaika pirti un fitnesa centru.

Dažādi golfa kursi ir tiešā tuvumā no kompleksa. Tikai īsa brauciena attālumā no pludmales un vēsturisko ciematu Benahavis, kas ir pazīstams par saviem daudzajiem smalkiem restorāniem, un pilsētu San Pedro de Alcantara, ar daudziem dažādiem veikaliem. No šejienes jūs varat doties uz jauno promenādi, kas iet gar pludmalei uz Puerto Banus ostu ar dažādiem modes veikaliņiem un iepirkšanās centriem .

• 3 guļamistabas un 3 vannas istabas (pirms laikā dzīvoklī bija tikai 2 guļamistabas, bet tagad pārdevējs uzbūvēja vēl vienu guļamistabu un vannas istabu)
• Galvēnā guļamistaba ar vannasistabu
• Augstas kvalitātes materiāli un apdare
• Elektriskās nojumes, alumīnija palodzes

Citas īpašības:

• Augstas durvju ailes
• Elektriskās žalūzijas ar centrālu mehānismu
• Griestu līstes ar netiešu apgaismojumu dzīvojamā istaba un guļamistaba
• Krēmkrāsas marmora grīdas
• Gudrās mājas sistēma
• Seifs
• Gaisa kondicionēšana
• Apsildāma grīda vannas istabā
• Autostāvvieta pazemes garāžā
• Uzglabāšanas telpa
Aizpildot anketu, Jūs varat saņēmt plašāko informāciju par objektu
Vards El. pasts Adrese Pilsēta / Valsts Tālrunis
Komentāri  


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview