Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona

Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona
Ref. numurs: 112622
Status: Pirkšanai
Rajons: Marbelja
Tips: Dzīvoklis
Guļamistabas: 1 līdz 3
: 1 līdz 3
Platums m2: 84 līdz 186
Terase m2: 25 līdz 148
Zemes gabals m2: 0
Cena:
€ 235.100

Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 0Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 1Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 2Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 3Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 4Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 5Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 6Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 7Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 8Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 9Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 10Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 11Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 12Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona 13
Objekta aprakstīšana

Pārdošanā no bankas: dzīvokļi pirmajā pludmales līnijā, New Golden Mile, Marbella - Estepona

Šie dzīvokļi ir daļa no slēgta dzīvojamā kompleksa ar viesnīcu pakalpojumiem - ar 24 s drošību, recepciju, bāru, restorānu, dārzu, atvērtu baseinu, slēgtu baseinu, spa un fitnesa centru.

Kompleksā ir tieša piekļuve pludmalei un promenādei.

Komplekss atrodas lieliskā vietā, tuvu ekskluzīvas pludmales klubiem, veikaliem un restorāniem. Estepona , ar tās vēsturisko centru, promenādi un ostu arī atrodās ļoti tūvu.

Tiešā tuvumā, ir vairāki golfa kursi un vairākas piecu zvaigžņu viesnīcas. Pārtikas veikali un smilšainas pludmales, kafejnīcas un bāri atrodas tikai īsa brauciena attālumā.

Īpašības

• Dzīvojamā istaba ar kamīnu
• Pilnīgi uzstādīta un aprīkota virtuve
• Marmora grīdas
• Zemgrīdas apkure
• Gaisa kondicionētājs
• Seifs un signalizācija
• Pazemes autostāvvieta un noliktavas telpa

Šiem dzīvokļiem ir fiksēta cena ko uzstādīja banka. Atra apskatīšana ir ļoti ieteicama.
Sī ir lieliska iespēja iegādāties dzīvokļu ar visiem apkalpojumiem!

Izmēri un cenas

1 - guļamistabas dzīvokļi

• Kopējā platība 84 m2
• Cena bija no 463.602 € - tagad € 250.000

2 - guļamistabas dzīvokļi

• Kopējā platība no 84 m2 līdz 178 m2
• Terase no 25 m2 līdz 85 m2
• Cena bija no 668.253 € - tagad no € 350.000

3 - guļamistabas dzīvokļi

• Kopējā platība 170 m2
• Cena bija no 653.999 € - tagad € 360.000

2 guļamistabu Penthouses
• Kopējā platība no 146 m2 līdz 227 m2
• Terase no 41 m2 līdz 148 m2
• Cena bija no 751.607 € - tagad no € 490.000

Banka ir noteikusi fiksētu cenu, nekādas atlaides.

Pirkt par fiksētu cenu, bet ar pakalpojumu!

Ir grūti pārvērtēt pēcpārdošanas apkalpošanu nozīmi, iegādājoties nekustamo īpašumu Spānijā. Pērkot nekustamo īpašumu no bankas, pēcpārdošanas serviss kļūst īpaši nepieciešams.

Banka parasti nepieņem sūdzības pirms vai pēc pārdošanas darījuma. Vienīgās sūdzības kas tika pieņemtas, ir tie, kas attiecas uz fizisko ēkas struktūru.

Mūsu kompānija, jums nav jāmaksā par pakalpojumiem, pēc jūsu objektas iegādāšanu un jūs saņemsiet nepārspējamu pēcpārdošanas servisu - tā mēs parādām jums savu atzinību!

Mūsu kompānija piedāvā plašu pēcpārdošanas klāstu apkalpošanu, kas ir izstrādāta, lai ļautu īpašniekiem iegūt maksimālu labumu no sava īpašuma Costa del Sol. Mēs varam jums palīdzēt ar jebkāda veida remonta vai rekonstrukciju. Mēs varam arī palīdzēt ar dizainu katrai gaumei un makai. Turklāt, mēs rūpējamies par visiem nepieciešamiem apkopes darbiem, kā arī piedāvājam Jums uzkopšanas pakalpojumus pirms un / pēc plānotā ceļojuma, ja nepieciešams, arī Jūsu uzturēšanās laikā uz Costa del Sol. Mēs arī sniedzam šo pakalpojumu saviem īrniekiem. Visbeidzot, mēs arī organizējam regulāras jūsu mājas un dzīvokļu pārbaudes.

Pat tad, ja jūsu dzīvokļim ir garantija no attīstītāja jūs gūsiet milzīgu labumu no pēcpārdošanas pakalpojumiem.
Aizpildot anketu, Jūs varat saņēmt plašāko informāciju par objektu
Vards El. pasts Adrese Pilsēta / Valsts Tālrunis
Komentāri  


Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview