Meklēt objektus
Cena no
Cena līdz
Guļamistabas
Tips
Status
Īpašibas
Vieta
Ref. numurs
Apraksts
Jaunie objekti Uzspiediet šeit

Puerto Banus (Marbelja)

Puerto Banus - Marbella elitārāka osta

Puerto Banus atrodas rietumos no Marbeljas centra. Puerto Banus, ir viens no lielākajiem un greznākājām urbanizācijam. Tikai Nueva Andalucia atrodas 7 golfa laukumi, tirdzniecības centrs, tirgus, restorāni un arēna (vēršu cīņām), kurā norisinājās Deivisa turnīrs («Davis Cup") 2009. gadā.

Uz ziemeļiem no šejienes, starp pakalniem, kas stiepjas līdz pat kalnu ciematām Istan, atrodas ūdens rezervuārs "Rio Verde". Šis rezervuārs piegādā ar ūdeni gandrīz visu Costa del Sol. Blakus tām atrodās parks "Sierra de las Nieves", ko aizsargā UNESCO.

Golden Mile (Zelta jūdze)

Šīs elegants ceļš stiepjas no jūras un kalniem, un šeit arī ir luksusa viesnīcas un villas.
Gan viesnīcas "Puente Romano" un "Marbella Club" jau sēn ir Marbeljas simboli un ir pazīstamas ar saviem elegantiem restorāniem, piano bāriem, pludmales klubiem, subtropiskiem dārziem un ekskluzīvu tenisa klubu Puente Romano, kur notiek tenisa turnīri un slavenu mākslinieku (George Benson, Lionel Richie un Prince) vasaras koncerti.

Pretī viesnīcai "Puente Romano" atrodas Saūdi Arābijas Sheikha Fahdi lielisks pils

Puerto Banus

Šī osta ir nosaukta pēc tā arhitekta Jose Banusa un tika atklāta 1970. gadā daudzu slavenību un karalisko ģimeņu klātbūtnē.
Kopš tā laika, Puerto Banusu sāka apmeklēt bagāti un slaveni, un visi, kas gribēja paskatīties uz tiem. Ostas teritorija - 15 akri, ar 50 veikaliem un 40 restorāniem.

Pašlaik Puerto Banus ir galamērķis cilvēkiem, kas vēlas baudīt pusdienas vai vakariņas ar skatu uz krēšņām jahtām un sporta automašīnām.

Popularā promenādē Benabola var baudīt saulrietu kādā no daudzajiem restorāniem un bāriem. Un pat ziemā, tur nav pārsteidzoši redzēt kādu slaveno seju.

Puerto Banuses centrā atrodas arī otrs lielākāis universālveikals Spānijā «El Corte Ingles» ar pazemes autostāvvietu. Pilsētas centrs tik nosaukts par godu Antonio Banderasam, kurš arī, piemēram, ka Julio Iglesias, dzīvo šeit noteiktu dienas skaitu.

Tiem, kas meklē šarmu visās tās izpausmēs - shoppingā, gastronomijā un nakts dzīvē, jūs nevaresiet atrast labāku vietu, nekā Puerto Banus.

Costas & Casas piedāvā nekustamā īpašuma objektus pārdošanai un nomai Marbeljā, Benahavisā, Jaunā Andalūzijā un ekskluzīvās urbanizācijās “Sierra Blanca”, “La Zagaleta”, San Pedro, Zeltā Judzē, Jaunā Zeltā Judzē, Marbeljas austrumos (Los Monteros, Bahia de Marbelja, El Rosario, Las Chapas, Kabopino...)
Quality preview